Kiğılı, Babalar Günü için özel hediye seçenekleri sunuyor

Kiğılı, Babalar Günü için özel hediye seçenekleri sunuyor

Kiğılı, Babalar Günü için özel hediye seçenekleri sunuyor. İlkbahar/yaz sezonu ürünleri ve birbirinden farklı hediye seçenekleriyle babanıza en özel hediyeyi armağan etmek için kigili.com’u ziyaret edin.

Sınır tanımayan nanoteknolojili akıllı kumaşlar, mesafelere meydan okuyor

Yeni sezon ürünlerinde teknolojiyle tasarımı buluşturan Kiğılı, Babalar Günü’nde, şıklığı ve konforu bir arada yaşatan sayısız hediye seçeneği sunuyor. Terletmeyen, ütü gerektirmeyen nanoteknoloji ile  doğal kumaş ferahlığı yaşatan ürünler, her yaştan babaya zengin renk ve model skalasıyla da bir çok kombin seçeneği yaratıyor.

Cool Max şıklığı, yaz sıcaklarına kalkan oluyor

Teri dışarı atarak hızlı kuruma özelliğine sahip olan gömlekler, rahatlık ve yumuşaklık hissi yaşatırken, hava geçirgenliğinin yüksek olması sebebiyle serin tutma ve daha fazla nefes alabilme özellikleriyle de dikkat çekiyor. 

Spor şıklığından vazgeçmeyen, tatilde bile stillerinden ödün vermeyerek klasik ve slim fit modellerle şıklığı garantiliyor. Leke tutmaz, ütü istemez materyalleri bir arada barındıran organik liflerin kullanıldığı gömlekler, üstün konfor sağlıyor. 

Nefes alan tişörtler, sıcağa meydan okuyor

Her mevsimde şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan Kiğılı, yaz aylarının kurtarıcı parçalarını fonksiyonel özelliklerle tasarladı. Yüzde yüz pamuk ipliği ile hazırlanan Flora ve Ice Berg tişörtler, teri emerek, kavurucu sıcaklarda bile serin tutuyor. Günlük yaşamın her anında rahatlıkla kullanılabilen tişörtler, beylere ferah bir hava katıyor. Klasik ve slim fit seçeneklerini barındıran modeller, giyim tarzını sadelik üzerine kuranlar için, V yaka düz tişört ve bisiklet yaka düz tişörtler ile sade ve hoş bir görünüm sunuyor. Daha şık bir rahatlığı tercih edenler için ise polo yaka tasarım tişörtlerden, hareketlilik kazandırılmış yaka detaylı tişörtlere kadar geniş bir alternatif sunuluyor. Babalar Günü’nde her tarza uygun modeller, farklı kampanyalar ve hediye setleri, Kigili.com’da ziyaretçilerini bekliyor.

7/24 Açık Online Mağazalar ile Ücretsiz Kargo Hizmeti

Marka tam kapanma boyunca değerli misafirlerinin sağlığı için gerekli hijyen koşullarını sağlayarak online mağazaları kigili.com ve abdullahkigili.com adreslerinden 7/24 hizmet vermeye devam ediyor. Ürünlerin en kısa sürede ulaşabilmesi için tüm siparişleri 1-2 gün içerisinde kargoya teslim ederek ücretsiz kargo hizmeti sağlıyor.

Bu süreçte online siparişleriniz, şikayet kaydınız gibi tüm işlemlerinizi takip etmeniz ve her türlü sorunuz için destek.kigili.com.tr adresi 7/24 hizmetinize sunuluyor. Üstelik çağrı merkezi ekibi evden çalışma modeli ile size destek olarak sizi dinlemeye devam ediyor. Mesai saatleri içerisinde 0850 250 1938 numaralı hattan Kiğılı destek ekibine ulaşabilirsiniz.