Kıbrıs’ta 3. mağaza

23 Eylül 2016 Cuma

Toyzz Shop; Kıbrıs’taki yeni mağazasının açılışını Girne’de gerçekleştirdi. Marka çok yakında Kıbrıs’taki dördüncü Toyzz Shop mağazasını Magosa City Mall AVM’de açılacağını duyurdu…

kibrista-3-magaza

'Oyun oynamak herkesin hakkıdır' diyerek her yaştan oyuncakseverin hayatına neşe ve eğlence katan Toyzz Shop; Lefkoşa 1001 Airport Mall ve Avenue AVM mağazalarının ardından Kıbrıs’taki üçüncü mağazasının açılışını Girne’de gerçekleştirdi.

 

Toyzz Shop Girne mağazasında bebekler, arabalar, eğitici oyuncaklar, peluşlar ve popüler karakterlerin lisanslı ürünleri gibi çocuklara yönelik oyuncakların yanı sıra "Hiç büyümeyen çocuklar" için de zengin ürün çeşitleri oyuncak tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

 

Toyzz Shop’un Kıbrıs’taki çocuklar ve aileleri için oyuncağın adresi olacağını ileten Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven “Toyzz Shop ailesi olarak Kıbrıs’ta yeni mağaza açılışlarımız ile büyümemizi sürdürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Lefkoşa’daki iki mağazamızın ardından Girne ile Kıbrıs’taki mağaza sayımızı üçe çıkardık. Çok yakında hizmete sunacağımız Magosa City Mall AVM mağazamız için de çok heyecanlıyız. Kıbrıs’ı çok seviyoruz ve Kıbrıslılar için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri