Keyifli yılbaşı eğlenceleri İstanbul Optimum’da

26 Aralık 2012 Çarşamba

İstanbul Optimum, yaklaşan yeni yılı ziyaretçilerle birlikte birbirinden keyifli etkinliklerle karşılıyor

keyifli-yilbasi-eglenceleri-istanbul-optimumda

Bu yılbaşında da  alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunan İstanbul Optimum Outlet, yüzlerce mağaza ve binlerce markasıyla ziyaretçilerin binlerce çeşit hediyeyi indirimli ve avantajlı fiyatlarla seçmelerine yardımcı oluyor.

İstanbul Optimum AVM alışveriş yaparken milyoner olmak fırsatı da sunuyor. İstanbul Optimum’daki mağazalardan, 300 TL üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere Milli Piyango’dan çeyrek bilet hediye edilecek.

29,  30 Aralık ve 31 Aralık günlerinde gün boyu eğlence ve sürprizler İstanbul Optimum ziyaretçilerini bekliyor. Noel Anne ve Noel Baba’dan sürpriz hediyeler ve özel bando gösterisi ziyaretçilere yeni yıl coşkusunu yaşatacak. Ayrıca, yılbaşı alışverişinizi daha rahat yapın diye 29 ve 30 Aralık’ta İstanbul Optimum saat 23.00’a kadar açık olacak.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri