Keskinoğlu, “Anadolu Markaları” birincisi oldu

27 Aralık 2012 Perşembe

Capital&Ekonomist dergileri ve Türkiye Finans’ın işbirliğiyle düzenlenen “Anadolu Markaları” yarışmasında Keskinoğlu, “Büyük İşletmeler Tarım Sektörü Birincisi” ödülünü aldı

keskinoglu-anadolu-markalari-birincisi-oldu

2013’de 50’inci yılına girecek olan Keskinoğlu Şirketler Grubu, Capital&Ekonomist dergileri ve Türkiye Finans’ın işbirliğiyle ile bu yıl 6’ıncısı düzenlenen “Anadolu Markaları” yarışmasında “Büyük İşletmeler Tarım Sektörü Birincisi” olarak ödül aldı. İstanbul Conrad Otel’de önceki gün (25 Aralık) düzenlenen ödül töreni TC Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever’in katılımıyla gerçekleşti.

Keskinoğlu Şirketler Grubu adına birincilik ödülünü LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük’ten alan Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama Grup Başkanı Keskin Keskinoğlu, törendeki konuşmasında Büyük İşletmeler Tarım Sektörü Birincisi olarak bu ödülü ikinci kez aldıkları için büyük bir gurur duyduklarını ifade etti.

Keskin Keskinoğlu sözlerini “Şirketimiz bugün Türkiye’yi dünyanın 75 ülkesinde temsil ediyor. ISO sıralamasında 92’inci sıraya yükselen Keskinoğlu, 4 bin kişiye istihdam sağlıyor. Böyle bir ödül bizler için büyük motivasyon oluyor, Türkiye’yi yurt dışında da marka yapmak için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” diyerek tamamladı. Keskin Keskinoğlu, beyaz et sektörünün 6,5 milyar dolarlık hacme ulaştığını belirterek 2012 yılında sektörün toplam ihracatının 830 milyon doları bulduğunun da altını çizdi.

Marka olma yolunda ilerleyen firmaların başarı öykülerini bir araya getirip ödüllendirmek ve diğer Anadolu şirketlerine modeller yaratmak amacıyla bu yıl 6’ıncısı düzenlenen yarışmanın jürisinde ise; Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Fatoş Karahasan, Koç Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Barış Tan, Fordham University School Business New York’dan Prof. Dr. Lerzan Aksoy, ESİAD Genel Sekreteri, Prof. Dr. Mustafa Yaşar Tınar, TOSYÖV Üyesi  Hilmi Develi, Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü  M. Rauf Ateş ve Ekonomist Dergisi Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu  yer aldı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri