Kentplaza ziyaretçileri aşkı 12’den vuracak

12 Şubat 2015 Perşembe

Konya Kentplaza AVM, bu yıl 14 Şubat’ta sevdiğinin kalbini bir kez daha fethetmek isteyenlerin adresi olacak

kentplaza-ziyaretcileri-aski-12den-vuracak

Sevgililer Günü’nde “Aşkın tam yeri” Kentplaza’da, 150 TL ve üzerinde alışveriş yapan tüm KentCard’lılar, aynı gün düzenlenecek olan dart etkinliğine katılma şansı yakalayacak.

Sevgililer Günü’nde aşkı tam 12’den vuracak olan şanslı KentCard sahiplerini birbirinden güzel hediyeler bekliyor. Kentplaza’daki Sevgililer Günü’ne özel dart etkinliğinde, sahiplerini bulacak birbirinden muhteşem hediyeler arasında ise; tektaş yüzük, kol saati, Medicana Check - up, sinema bileti, hediye çeki, kahve, kupa ve tatlı bulunuyor.

Avm Partners tarafından yönetimi yapılan ve açıldığı günden itibaren gerçekleştirdiği etkinliklerle, Konya’nın sosyal yaşamına yepyeni bir boyut kazandıran Kentplaza AVM, hayata renk katan, eğlence ve sürprizlerle dolu etkinliklerini sürdürmeye devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri