Kentpark’ta minikler ajana dönüşecek

18 Ekim 2014 Cumartesi

17-18-19 Ekim günleri arasında LG Electronics Türkiye ve Disney Türkiye işbirliğiyle Ankara Kentpark’a gerçekleşecek olan “LG ile S.H.I.E.L.D Ajanı Ol” aktivitesinde ziyaretçiler kendilerini bir S.H.I.E.L.D. ajanına dönüştürme şansına sahip olacak

kentparkta-minikler-ajana-donusecek

Hafta sonu gerçekleşecek etkinliğe katılan herkes Disney’in en sevilen karakterlerinden Kaptan Amerika, Black Widow ve Nick Fury ile kötülere karşı omuz omuza savaşmak için S.H.I.E.L.D. ajanı olacak. Katılımcılar aktivitede gerçek bir S.H.I.E.L.D. ajanı olmak için atış becerilerini geliştirecek, çok hızlı olacak ve Kaptan Amerika’nın özel eğitimine katılacak.

17-18-19 Ekim günlerinde Kentpark’ta kurulacak aktivite alanında katılımcılar kendilerini bir S.H.I.E.L.D ajanına dönüştürmenin yanı sıra özel Kaptan Amerika içeriklerini izleme, video oyunları oynama ve LG’nin 2014 model TV serilerini de deneyimleme  şansı bulacak.

Kaptan Amerika'nın devam filminde başrol Chris Evans'ın yanı sıra Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson Neal McDonough, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Frank Grillo ve Robert Redford gibi ünlü isimler yer alıyorken, ziyaretçiler Kaptan Amerika’yı yakından tanıma fırsatını yakalamış olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri