Kent Meydanı’nda ‘Her Kafadan Bir Ses’ çıkıyor

09 Aralık 2014 Salı

Hayatına Sanat Kat etkinliklerine Aralık ayında da devam eden Kent Meydanı AVM, ‘Her Kafadan Bir Ses’ karma sergi açılışı düzenlenen kokteyl ile açıldı

kent-meydaninda-her-kafadan-bir-ses-cikiyor

Resimlerden porselen uygulamalara, dekoratif el sanatlarından,  seramiklere ve hatta tasarım çantalara kadar geniş bir yelpazede eserlerden oluşan sergi, geçtiğimiz günlerde yapılan törenle sanatseverlerle buluştu.

Serginin açılış kurdelası, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Muhsin Özlükurt , Emine Örnek ve sergi sahipleri Fatma Küçüker, Füsun Tuna Göler, Orkide Alakoç, Burçin Dinç, Vedat Dinç, Banu Biçen Meral Tekcan’dan oluşan ekip tarafından kesildi.

31 Aralığa kadar ziyarete açık olacak satışlı sergi  “Her Kafadan Bir Ses” Kent Meydanı AVM’nin ‘Hayatına Sanat Kat’ etkinleri çerçevesinde büyük ilgi ve beğeni topladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri