Kent Meydanı Yapışık Kardeşler’i ağırladı

17 Şubat 2015 Salı

Yapışık Kardeşler filminin yönetmeni ve başrol oyuncusu İlker Ayrık ve rol arkadaşı Hakan Bulut, filmlerini sevenleriye birlikte Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları’nda izledi

kent-meydani-yapisik-kardesleri-agirladi

30 Ocak günü gösterime giren ve izleyici tarafından büyük bir ilgiyle karşılaşan Yapışık Kardeşler filmi, gösterime girdiği andan itibaren en yoğun gişesini Bursa Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları’nda gördüklerini ve teşekkürlerini bizzat iletmek istedikleri için 15 şubat’ta yapılan gösterimde filminin senaristleri M.Serdar Fırat, Serhat Sarı, yönetmeni ve başrol oyuncusu İlker Ayrık, rol arkadaşı Hakan Bulut, Kent Meydanı AVM’de sevenleriyle buluştu.

Film gösterimi öncesinde Kent Meydanı AVM’de yer alan Uludağ Kebapçısı’nda yemek yiyen İlker Ayrık, Hakan Bulut ve film ekibi, sonrasında gösterim başlamadan önce sinema severlerle mini bir söyleşi yapıp hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi. Yapışık Kardeşler filminde Halim ile Selim adlı komik iki kardeşi canlandıran ünlü oyuncular, filmin 16:15 seansını hayranları ile birlikte izledi.

Film sonrası izleyicilerden olumlu dönüşler alan İlker Ayrık ve ekibi, etkinlikten keyifle ayrılırken, filmin ikinicisinin de çekileceği sinyalini vererek tekrar Bursa seyircisiyle buluşacağını belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri