Kent Meydanı “Çocuklar Sana Emanet”e ev sahipliği yapacak

Başarılı oyuncu Engin Akyürek’in başrolünde yer aldığı, Türk Sineması’nın unutulmaz filmlerine imza atan başarılı yönetmen Çağan Irmak’ın yeni filmi “Çocuklar Sana Emanet” sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor

Kent Meydanı “Çocuklar Sana Emanet”e ev sahipliği yapacak

23 Mart’ta vizyona girecek olan “Çocuklar Sana Emanet”in Yönetmen Çağan Irmak ve oyuncular Engin Akyürek ile Hilal Altınbilek'in katılacağı özel gösterimi aynı gün Kent Meydanı AVM'de yapılacak.


Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği, Çağan Irmak’ın aynı zamanda senaryosunu da kaleme aldığı ‘Çocuklar Sana Emanet’in özel gösterimi öncesinde Irmak, Akyürek ve Altınbilek 18.45'de Avşar Sinemaları'nda Bursalı izleyiciler ile buluşacak. Film gösterimi ise 19.00'da başlayacak.

 

Akyürek’e Şerif Sezer, Hilal Altınbilek, Birsen Dürülü, Ogün Kaptanoğlu ve Osman Alkaş gibi isimlerin eşlik ettiği film bol sürprizli kurgusu ve sürükleyici konusuyla izleyenleri şaşırtacak. Film, Engin Akyürek’in canlandırdığı Kerem adlı karakterin başından geçen travmatik kaza sonrası geldiği kasabada ortaya çıkan sıra dışı olayları gerilimli bir dille anlatıyor.