Kent Meydanı, Babalar Günü etkinlikleriyle doluydu

17 Haziran 2014 Salı

Bursa’nın merkezinde yer alan Kent Meydanı AVM, Babalar Günü alışverişi sebebiyle ziyaretçi akınına uğradı

kent-meydani-babalar-gunu-etkinlikleriyle-doluydu

Babalar Günü dolayısıyla bünyesinde çeşitli etkinlikler düzenleyen Kent Meydanı AVM, ‘Tüm duygular bir zarfta’ etkinliğiyle babalar ve çocuklarına nostaljik anlar yaşattı. Çocuklar, karşılıksız sevginin ve fedakarlığın sembolü olan babalara duyulan sevgiyi ifade etmenin ve ömür boyu kalıcı bir armağan etmenin fırsatını yakaladı.

Bir diğer etkinlik ise Bursa’nın tanınmış iş adamlarıyla gerçekleşti “Bir babanın evladına bırakabileceği en büyük miras nasihatıdır” sloganı ile Bursa iş dünyasının farklı sektörlerinde rüştünü  ispat etmiş ve özel hayatlarıyla da örnek kimlikler olan 14 babanın, babalarından aldıkları hayat dersleri ve kendi evlatlarına verdikleri öğütlerini konu alan sergi, Kent Meydanı AVM’de ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri