Kent Meydanı AVM’de sinema şenliği yaşandı

20 Ekim 2015 Salı

“Geniş Aile: Yapıştır!” ve "Yaktın Beni" filmlerinin galaları geçtiğimiz hafta Kent Meydanı AVM'de yapıldı

kent-meydani-avmde-sinema-senligi-yasandi

Kent Meydanı AVM “Geniş Aile: Yapıştır!” filminin galasına 16 Ekim Cuma, Yaktın Beni filminin galasına 17 Ekim Cumartesi günü Avşar Sinemaları'nda ev sahipliği yaptı. 16 Ekim Cuma akşamı saat 19.30'da gerçekleşen Geniş Aile Yapıştır filminin galasına oyuncular Bülent Çolak, Ahmet Sarsılmaz, Mine Teber ve senarist Cüneyt İnay katıldı. Renkli görüntülere sahne olan galada Bursalı sinemaseverler filmin oyuncularını yalnız bırakmadı. İzleyicilerle fotoğraf çektirip imza veren oyuncular daha sonra filmi bir kez de Bursalı seyircilerle izlediler. Filmin oynadığı iki salona birden girerek izleyicilere sürpriz yapan İnay, Teber, Sarsılmaz ve Çolak bol bol da fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.


Cumartesi günü gerçekleşen “Yaktın Beni” isimli filmin galasına ise ünlü oyuncular Uğur Yücel, Sarp Apak ve senarist Uğraş Güneş ile yönetmen Can Yücel katıldı. Bilet satışlı galada ünlü oyuncular filmi hayranlarıyla beraber izleme şansı buldular. Uğraş Güneş'in senaryosunu yazdığı ve Can Yücel'in yönetmenliğini üstlendiği komedi filminin başlıca rollerinde Uğur Yücel, Sarp Apak, Sinem Kobal, Meltem Cumbul, Hasibe Eren ve Sezai Aydın yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri