Kemal Doğulu’dan Anatolium Marmara’da samimi açıklamalar

09 Ekim 2018 Salı

Ünlülerin stylisti Kemal Doğulu, önceki gün Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi'nde sevenleriyle buluştu

kemal-doguludan-anatolium-marmarada-samimi-aciklamalar

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen söyleşide Kemal Doğulu, moda ile merak edilen tüm soruları yanıtladı. Özellikle gençlere vücutlarını tanımaları gerektiğini söyleyen Kemal Doğulu: “Sırf moda diye giyinmeyin. Bu çok yanlış.” dedi. Kemal Doğulu, sanat dünyasıyla ilgili de çarpıcı açıklamalar yaptı. 

 

“Aleyna’nın hastasıyım”

Doğulu, son dönemin yıldızı Aleyna Tilki'yi çok sevdiğini belirterek: “Aleyna'nın hastasıyım” dedi. “Tarzını nasıl buluyorsunuz” sorusuna ise: “Aleyna bana gelsin. Rahat bırakın şu kızı.” açıklamasında bulundu. 

 

“Hadise çok farklı”

Doğulu, cesur kıyafetleriyle çok konuşulan Hadise için: “Hadise farklı. Kendini o kostümler içinde iyi hissediyor demek ki... Bence sahne için güzel giyiniyor. Beğeniyorum sahne kostümlerini.” dedi. 

 

“Kimse kusura bakmasın, en iyi giyinen Gülşen”

Sahne sanatçıları içinde en beğendiği ismi de açıklayan Doğulu: “Kimse kusura bakmasın en beğendiğim, en iyi giyenen Gülşen... Çok güzel giyiniyor.” diye konuştu. 

 

“Artık amca olmak istiyorum”

Erkek sanatçılardan ise: “Kardeşim Kadir Doğulu'nun tarzını çok beğeniyorum. Ayrıca bir an önce amca olmak istiyorum.” diyerek kardeşi Kadir Doğulu ve eşi Neslihan Atagül'e gönderme yaptı. 

 

“Asıl mesleğim kuaförlük”

Asıl mesleğinin kuaförlük olduğunu dile getiren Kemal Doğulu: “Zaman içinde kendimi buralarda buldum. Bu sezon ekranlarda olmayacağım. Belki önümüzdeki sezon olabilir. Televizyon beni çok yordu.” dedi. 

 

Söyleşinin sonunda sevenleriyle bol bol fotoğraf çektiren Kemal Doğulu, şarkılarıyla da gençlere keyifli bir gün yaşattı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri