Kayseri Park’ta okula dönüş heyecanı bayram havasında

09 Eylül 2016 Cuma

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi yaza veda edip okula merhaba diyen çocukları motive etmek ve yeni okul sezonuna uyumlarını sağlamak amacıyla birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapıyor

kayseri-parkta-okula-donus-heyecani-bayram-havasinda

Uzun yaz tatilinin ardından okula dönmeye hazırlanan çocuklar için birbirinden keyifli etkinlikler düzenleyen Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi; arasında tırtıl yapım atölyesinden; çim atölyesine, origami kuş atölyesinden; parmak boyama gibi birbirinden eğlenceli atölye çalışmalarına ev sahipliği yapacak.


Eğlenceli ve öğretici atölyelerin yer aldığı program; Kurban Bayramı’nın ikinci günü olan 13 Eylül gününde saat 14.00’da bayram tebrik kartı yapım atölyesi ile başlayarak kalemlik ve tırtıl yapım atölyesi ile saat 19.30’a kadar eğlence devam edecek. Çocuklar,13 – 14 ve 15 Eylül günlerinde 14.00 – 19.30 saatleri arasında, atölye çalışmaları ile bayramda eğlenceli zaman geçirecek.


Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 13-15 Eylül günleri arasında çocukları alışveriş ve eğlencede sınır tanımayan sürprizlerle dolu ‘Okula Dönüş’ etkinliğine davet ediyor. Kayseri Park AVM ziyaretçileri ücretsiz olarak etkinliklere katılabilecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri