Kayseri Park’ta hafta sonu renkli geçecek

29 Haziran 2016 Çarşamba

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi ramazan ayına özel imza günleri, sema gösterileri, yarışmalar ve oyunlar düzenliyor. Etkinlikler büyükten küçüğe herkes tarafından ilgiyle takip ediliyor

kayseri-parkta-hafta-sonu-renkli-gececek

Ramazan boyunca gerçekleştirdiği birçok etkinlikle her yaştan ziyaretçisine unutulmaz günler yaşatan Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu kez edebiyat dünyasının önemli isimlerinden şair-yazar ve aynı zamanda radyocu Kahraman Tazeoğlu’nu ağırladı. Yazarın hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği imza gününde, gelen ziyaretçiler kitaplarını imzalatırken Tazeoğlu’yla da sohbet etme fırsatı yakaladı.


Şener Kaya Nefesleri Kesti
Kapılarını açtığı günden bu yana birbirinden özel etkinliklere ev sahipliği yapan Kayseri Park AVM,26 Haziran Pazar günü “Şener Kaya Jonglör Gösterisi” ile çocuklara unutulmaz bir hafta sonu yaşattı. Türkiye'nin en uzun tek tekerlekli bisiklet şovmeni ünvanını taşıyan Şener Kaya, Kayseri Park Avm'de sergilediği birbirinden güzel şovlarla, izleyenleri hayran bıraktı.


Ramazan eğlenceleri dolu dolu geçiyor
Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birbirinden renkli ramazan eğlencelerini ziyaretçileriyle buluşturuyor. Mavi Yelken Kreş işbirliği ile hazırlanan atölye çalışmaları Ramazan ayı boyunca hafta içi günlerde 16.00-18.00 saatleri arasında minik ziyaretçileri sürpriz etkinlikleriyle karşılamaya devam ediyor. Ramazan ayı boyunca her Salı ve Perşembe günleri iftar sonrası hazırlanan tiyatro gösterileri, Karagöz-Hacivat, sihirbaz show ve birbirinden eğlenceli gösteriler de büyük küçük tüm ziyaretçilere keyifli bir gün geçirme fırsatı sunuyor.


Kayseri Park AVM semazen gösterisi ile büyüledi
Ramazan etkinlikleri kapsamında gerçekleşen Sema gösterisi büyük küçük herkesin yoğun ilgisine sahne oldu. Ramazan boyunca Kayseri Park Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini her Cuma saat 21.30’da Sema gösterisine bekliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri