Kayseri Park’ta hafta sonu çok renkli geçecek

24 Kasım 2015 Salı

Orta Anadolu’nun en gözde alışveriş ve yaşam merkezi olan Kayseri Park, etkinlik ve kampanyalarına tüm hızıyla devam ediyor

kayseri-parkta-hafta-sonu-cok-renkli-gececek

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi ünlü isimleri sevenleri ile buluşturmaya devam ediyor. Açıldığı günden bu yana sağladığı kaliteli ve hesaplı alışveriş imkânlarının yanı sıra sürpriz etkinliklerle de bölge halkının çekim merkezi olma özelliğini sürdüren Kayseri Park, birbirinden keyifli etkinliklerle Kayserililere eğlence dolu bir hafta sonu sundu.


Kayseri Park sinema sanatçısı Ebubekir Öztürk’ü konuk etti
Kayseri Park AVM imza ve söyleşi günleri kapsamında sinema oyuncusu Ebubekir Öztürk'ü konuk etti. Ebubekir Öztürk’ü keyifle takip eden tüm hayranları, 21 Kasım Cumartesi günü gerçekleşen imza gününde Öztürk ile bol bol sohbet etme fırsatı buldu. Hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaşan Öztürk,  kartpostallarını imzaladı ve sevenleriyle bol bol fotoğraf çektirdi.


Aydilge sevenleriyle Kayseri Park’ta buluştu
22 Kasım Pazar günü Kayseri Park AVM’de sahneye çıkan Aydilge, “Yağmur Dinmiyorsa”, “Yangın Var”, “ “Aşka Gel” gibi son döneme damgasını vuran şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Verdiği mini konserin ardından sevenlerine bol bol imza dağıtan genç sanatçı, birlikte fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmeyerek objektiflere bol bol poz verdi. Mini konser ve imza günü için Kayseri Park AVM’ye gelen Aydilge, sempatik tavırları ve neşeli şarkılarıyla gönülleri bir kez daha fethetti.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri