Kayseri Park’ta hafta sonu çok renkli geçecek

23 Haziran 2015 Salı

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde ramazan ayına özel gerçekleştirilen imza günleri, sema gösterileri, yarışmalar ve oyunlar büyükten küçüğe herkes tarafından ilgiyle takip ediliyor

kayseri-parkta-hafta-sonu-cok-renkli-gececek

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi ramazan ayı boyunca her gün iftar öncesi ve sonrası birbirinden farklı gösteriler sunarak, büyük küçük herkese unutulmaz anlar yaşatıyor.

Açıldığı günden bu yana sağladığı kaliteli ve hesaplı alışveriş imkânlarının yanı sıra sürpriz etkinliklerle de bölge halkının çekim merkezi olma özelliğini sürdüren Kayseri Park’a aileleri ile birlikte gelen çocuklar, bu kez Kerem Eser Paytak Show ile eğlenceli saatler geçirdi. Kayseri Park’ta bu hafta sonu gerçekleşen Kerem Eser ile Paytak Show gösterisi büyükler dâhil herkes tarafından ilgiyle izlenirken, özellikle çocuklar eğlenceli anlar yaşadı.

Hikmet Anıl Öztekin, Kayseri Park’taydı
İlk kitabı “Elif Gibi Sevmek”in, en çok satan şiir kitapları arasında yer almasının ardından, şiirlerinin devamı olan “Elif Gibi Sevmek 2-Aşk-ı Tevekkül”ü yazan Hikmet Anıl Öztekin, imza gününde Kayserili okurlarıyla buluştu. Genç yazar Kayseri Park’taki buluşmada ziyaretçilerle bol bol sohbet edip, sorularını cevapladı ve imza dağıttı.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri