Kayseri Park’ta aşıklar kalplerini 12’den vuracak

11 Şubat 2016 Perşembe

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, düzenlediği yarışma programı ile Sevgililer Günü’ne renk katacak. “Aşkının Kalbini 12’den Vur” adlı yarışma programına katılan ziyaretçiler, sürpriz hediyelerin sahibi olacak

kayseri-parkta-asiklar-kalplerini-12den-vuracak

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 12-14 Şubat günleri arasında geçerli olacak yeni yarışma programıyla sevgilileri tam kalbinden vuracak. 12-13-14 Şubat günlerinde, aynı gün içerisinde tek fiş ya da faturada 150 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm Renk Kartlılar, düzenlenecek olan dart etkinliğine katılma şansı yakalayarak, sürpriz hediyelerin sahibi olacak.


Belirtilen tarihlerde, 15.00 – 19.00 saatleri arasında yapılacak olan yarışma programında katılımcılar, kalplerle süslenmiş alandaki darta 3 atış yaparak, puan toplayacak ve birbirinden güzel hediyelere sahip olma şansını yakalayacak. Kayseri Park’ın Sevgililer Günü’ne özel dart oyununda, sahiplerini bulacak birbirinden muhteşem hediyeler arasında; Küçük ev aletleri, altın, sinema bileti, yemek ikramları ve mağazalara ait hediye çekleri bulunuyor.


Bora Duran’da Kayseri Park’ta olacak
Kayseri Park Alışveriş ve Merkezi, ustalıkla yorumladığı duygu yüklü besteleriyle milyonların hayranlığını kazanan Bora Duran’ı ağırlayacak. 14 Şubat Pazar günü saat 16.00′da, Kayserili hayranlarıyla buluşacak olan Bora Duran, mini konserinde birbirinden güzel şarkılarını seslendirecek ve sevenleriyle bol bol fotoğraf çektirecek.


Aşkın rengi kırmızı
14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Kayseri Park, orta alandan sarkıtılan kalpli süslemeleriyle aşkın rengi olan kırmızıya büründü. Ulusal ve uluslararası markalara ait 130 mağazanın bulunduğu Kayseri Park’ta, her zevke ve bütçeye uygun ürünler yer alıyor. Ayrıca, Sevgililer Günü öncesi yüzde 70’e varan indirim fırsatı sunan markalar, sevdiklerine hediye almak isteyenlerin hayatını kolaylaştırıyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri