Kayseri Park’ta 23 Nisan coşkuyla kutlandı

27 Nisan 2015 Pazartesi

Kayseri Park AVM’nin -1 etkinlik katında yapılan şenlikte çocuklar, birbirinden eğlenceli etkinlikler, sergiler, tiyatrolar, bilim şenliği, gençlik konseri ve gösterilerle doyasıya eğlendi

kayseri-parkta-23-nisan-coskuyla-kutlandi

Kayseri’nin gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, düzenlediği etkinlikler ile fark yaratmaya devam ediyor. Alışveriş ve eğlence alanında ilkleri ve farklı etkinlikleri ziyaretçileri ile buluşturan Kayseri Park’ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı da birbirinden renkli etkinlikler ile kutlandı.

Hacivat-Karagöz sahnedeydi
Çocuk şenliklerinde ilk olarak Bahçeşehir Koleji Hacivat-Karagöz oyunu sahneye çıktı. Gösteriyi soluksuz takip eden minikler, Hacivat-Karagöz ile birlikte eğlendiler. Tiyatro gösterisinin ardından Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin hazırlamış olduğu 47 proje ile bilim şenliği ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Bahçesehir Koleji İlköğretim okul müdürü sayın Uğur Abdullah Özkaldı yapılan etkinlikler hakkında şunları söyledi: ““Her çocuk üstün yeteneklidir.” Düşüncesinden yola çıkarak öğrencilerin basit bilimsel olguları fark etmeleri sağlanarak, merak duygularının, araştırma ve öğrenme isteklerinin tetiklenmesi amaçlanmaktadır. Bilim insanı olmaya aday öğrencilerimizi çevrelerinde ki oluşumları incelemeleri, fark etmeleri ve yeni fikirler üretebilmeleri temel kazanımlar olarak hedeflenmiştir.” dedi.

Gençlik konseri gerçekleşti
ACM Müzik Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramında, çocuklar için çaldı. ACM Müzik Merkezi öğrencileri ve hocalarının katılımı ile gerçekleşen konser ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Saat 18.00’da başlayan konser saat 21.30’a kadar devam etti.

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi yönetimi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla minik ziyaretçilerine Türk bayrağı dağıttı. Etkinlikler, 24-25-26 Nisan’da da devam etti.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri