Kayseri Park’ta 187 TL’lik alışveriş, BMW X1 kazandırdı

06 Nisan 2015 Pazartesi

Kayseri’de alışveriş alışkanlıklarını değiştiren, bugüne kadar düzenlediği kampanyalar ile birçok hediye kazandıran Kayseri Park, 20 Kasım-31 Mart günleri arasında gerçekleşen “Kayseri Park’ta alışveriş keyfi, BMW X1 hediyeli” sloganıyla duyurduğu kampanyasını tamamladı

kayseri-parkta-187-tllik-alisveris-bmw-x1-kazandirdi

4 Nisan Cumartesi günü Milli Piyango ve Noter huzurunda yapılan çekiliş ile kampanya hediyesi olan BMW X1 marka otomobilin sahibi belirlendi. Yoğun ilgi ve katılımın gerçekleştiği kampanya sonunda 414 bin 555 geçerli çekiliş hakkı arasından 233612 numaralı bileti ile Mehmet Akif Erciyas BMW X1’in sahibi oldu.

Çekiliş sonrası AVM Genel Müdürü Taner Aydın’ın, telefonla aradığı talihli Mehmet Akif Erciyas, haber sonrası hemen etkinlik alanına geldi.  Aracı kazanmanın şaşkınlığını yaşayan talihli,  bugün kendisinin doğum günü olduğunu ve düğün hazırlığı yaptığını belirtti. Çeyiz alışverişinin kendisine Bmw X1 kazandırdığını dile getirerek Kayseri Park yönetimine teşekkür etti.

Çekiliş sonrası konser heyecanı
Sunuculuğunu ünlü manken Fatoş Kabasakal’ın yaptığı çekilişin hemen ardından; model olarak başladığı kariyerini, müzik ve oyunculuğa da taşıyarak kariyerini başarıyla sürdüren genç sanatçı Gökhan Keser, Kayseri Park ziyaretçilerini coşturdu. Yılbaşı Araç Kampanyası’nın talihlilerinin 414 bin 555 çekiliş hakkı arasından belirlendiğini söyleyen Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Taner Aydın, “Kampanyamız bu yıl da büyük ilgi gördü. Bizi destekleyen Kayseri halkına teşekkür ederiz. Kayseri Park olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en çok kazandıran alışveriş merkezi olma özelliğimizi koruyacağız.” dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri