Kayseri Park’ın kazananları belli oldu

15 Haziran 2015 Pazartesi

Güçlü sesiyle sahnelerde dinleyicilerini coşturmayı en iyi şekilde yapan Sinan Akçıl, Kayseri Park’ta sevenleriyle buluştu. Oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan Akçıl'ın konserine yoğun katılım oldu

kayseri-parkin-kazananlari-belli-oldu

Kayseri Park’ın 4 Nisan’da başlayan ve 9 Haziran’da sona eren “Baharda tablet mi cep telefonu mu güzel olur?” kampanyasının talihlileri Cumartesi günü belirlendi. Noter ve Milli Piyango yetkilisi huzurunda yapılan çekilişle; Samsung Galaxy Note 4 Cep Telefonu, Samsung T530 Tablet, Samsung T230 Tablet ve Samsung T113 Tablet sahibi olacak 20 şanslı ziyaretçi de belirlendi.

82 bin 992 geçerli çekiliş hakkı arasından talihliler belirlenirken, 5 kişi Samsung Galaxy Note 4 Cep Telefonu, 5 kişi Samsung T530 Tablet, 5 kişi Samsung T230 Tablet ve 5 kişi Samsung T113 Tablet’in sahibi oldu.

Sinan Akçıl Kayserililerle buluştu
Ünlü pop şarkıcısı Sinan Akçıl, Kayseri Park AVM'de Kayserililerle buluştu. Yeliz Öney’in sunumuyla noter huzurunda gerçekleşen çekilişin hemen ardından, sevilen sanatçı Sinan Akçıl,  son albümü “Best of Aşk” da yer alan birbirinden güzel şarkılarıyla Kayseri Park ziyaretçilerini coşturdu. Bahar Kampanyası için hazırlanan etkinlikler kapsamında ziyaretçilere Sinan Akçıl’ın katılımıyla sürprizlerle dolu bir program sunuldu. Kayseri Park AVM'ye gelen binlerce kişinin izlediği konserde özellikle gençler Akçıl'ın şarkılarıyla coşarken, konseri izleyenler keyifli bir hafta sonu geçirdi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri