Kayseri Park’ı yeni yıl coşkusu sardı

Yüzde 60’a varan indirimler, birbirinden güzel hediyeler ve eğlenceler yeni yıl öncesi Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne gelenleri bekliyor. “Herkes rahat rahat alışverişini yapsın” diye Kayseri Park, 28, 29 ve 30 Aralık günlerinde kapanış saatini 23.00’e çekti

Kayseri Park’ı yeni yıl coşkusu sardı

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yeni bir yılın gelmesine sayılı günler kala, ziyaretçileri için sürprizler hazırladı. Kayseri Park, İncar Group işbirliğiyle düzenlediği yeni yıl kampanyasıyla 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapan üç ziyaretçisine çekilişle Kia marka üç araç kazandırıyor.

Kayseri Park, yüzde 60’a varan indirimler sunan markalarıyla da ziyaretçilerinin hayatlarını kolaylaştırıyor. Kayseri Park’taki indirim oranı Tergan ve İnci’de yüzde 60’a ulaşırken, B&G Store’da, Desa’da, Hotiç’te ve Euro Moda’da yüzde 50’ye varıyor. Gebe her 200 liralık alışverişe 50 lira, 350 liralık alışverişe ise 100 lira hediye çeki verirken, Mudo hazır giyim ürünlerinde 3 al 2 öde kampanyasıyla öne çıkıyor. So Chic ise her 100 liralık alışverişe 25 lira hediye çeki veriyor.

Bu arada Kayseri Park “Tüm ziyaretçileri rahat rahat alışveriş yapsın” diye 28, 29 ve 30 Aralık günlerinde kapanış saatini 1 saat ileriye aldı. Üç gün boyunca Kayseri Park’tan saat 23.00’e kadar alışveriş yapmak mümkün.

Kayseri Park ışıl ışıl
Kullandığı LED aydınlatmalarla dış bölgesinde ışıl ışıl bir görünüme kavuşan Kayseri Park, içeride ise etkinlik alanında yer alan Kovboy Kasabası ile yılbaşı konseptini birleştirerek görsel bir şölene imza attı.

Alışveriş merkezinin tavanından sarkıtılan kar taneleri ve trabzanlara asılan buz saçakları ile ziyaretçilerde alışveriş merkezinin içinde kar yağmış hissi uyandıran konsept, kovboy ve kızılderili aksesuarlarıyla donatılmış penguenlerle zenginleştirilerek eğlenceli ve göz alıcı görsel bir şölene dönüştürüldü.

Kızılderili ve kovboy penguenlerden oluşan farklı konsepte büyük ilgi gösteren ziyaretçiler, yurt dışından özel olarak getirilen Vahşi Batı kostümlerini giyerek eğlenceli fotoğraflar çektiriyor.