Kayseri Park, talihlilerini belirledi

09 Kasım 2015 Pazartesi

Açıldığı ilk günden itibaren onlarca ziyaretçisine evler, arabalar, teknolojik ürünler, mobilya takımları ve hediye çekleri kazandıran Kayseri Park, 9’uncu yılında da kazandırmaya devam ediyor

kayseri-park-talihlilerini-belirledi

Kayseri Park’ın 13 Haziran’da başlayan ve 3 Kasım’da sona eren “Kayseri Park’tan 9’uncu Yılında 9 Muhteşem Hediye” kampanyasının talihlileri geçtiğimiz gün yapılan çekiliş sonrası belirlendi. Kayseri Park AVM’de bulunan mağaza ve standlardan yapılan 50 TL ve üzeri alışverişler ile katılım sağlanan “Kayseri Park’tan 9’uncu Yılında 9 Muhteşem Hediye” kampanyasının çekilişine büyük ilgi gösterildi.

Noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda yapılan; 326 bin 569 geçerli çekiliş hakkı arasından yapılan çekiliş ile talihliler belirlenirken,  Hasan Arslankaya Bekaş İnşaat güvencesinde lüks bir dairenin, Köksal Temirel Toyota Plaza Aksoy’dan Toyota Corolla marka otomobilin, yedi kişi de Kelebek Mobilya’dan çok şık oturma gruplarının sahibi oldu.


Fettah Can sevenleriyle Kayseri Park’ta buluştu
Kayseri Park, alışverişin ve eğlencenin merkezi olmaya devam ediyor. Birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklere imza atan Kayseri Park Alışveriş Merkezi, bu etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Sevilen sanatçı Fettah Can Kayserili hayranlarıyla buluştu. Bu güne kadar Işın Karaca, Hande Yener, Gülben Ergen, Levent Yüksel, Zeynep Casalini, Demet Akalın, Murat Boz gibi sanatçılara birçok beste verip dinleyenlerden tam not alıp beğeni kazanan ve birçok ödülün de sahibi olan Fettah Can Kayseri Park AVM de müzik sevenlerle bir araya geldi. Yeni albümü Yalanlar Cumhuriyetinden seslendirdiği parçaları ezbere söyleyen sanatçının hayranları ise, merak ettikleri soruları Fettah Can’a sorma fırsatı buldular. Tüm soruları ilgiyle cevaplayan sanatçı, adından besteleriyle bahsettirmekten oldukça memnun olduğunu belirtti.


Kampanyalar devam ediyor
Ses getiren kampanyalarıyla sektörde önemli bir yer edinen Kayseri Park, 9’uncu Yıl Kampanya çekilişinin hemen ardından yeni kampanyasının lansmanını da yaptı. Yeni kampanya hakkında bilgi veren Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Taner Aydın, “Düzenlenen yeni kampanyalarına 7 Kasım 2015 - 29 Mart 2016 tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapan tüm ziyaretçiler katılabilecek. Kampanya kapsamında bir şanslı ziyaretçimize son model Mercedes GLA 200 AMG hediye edilecek.” dedi. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri