Kayseri Park Renk Kart kazandırıyor

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin müşteri sadakat kartı Renk Kart kazandırmaya devam ediyor. Kasım ayı boyunca Kayseri Park Renk Kart ile alışveriş yaparak en fazla puan biriktiren kişi, Decenze Avize’den çekilişsiz kurasız 2 bin TL’lik alışveriş çekinin sahibi olacak

Kayseri Park Renk Kart kazandırıyor

Ulusal ve uluslararası 130 mağazasıyla hizmet veren Kayseri Park, Kasım ayında da kazançlı alışverişin adresi oldu. Bu ay boyunca Kayseri Park’tan Renk Kart ile alışveriş yaparak en fazla puan biriktiren ziyaretçiye, Decenze Avize sponsorluğunda, çekilişsiz kurasız 2 bin TL’lik hediye çeki verilecek. Ayrıca, Kayseri Park’tan Renk Kart’larıyla alışveriş yapanlar, biriken puanlarıyla elektrikli ev aletlerinden giyime, alışveriş çekinden ayakkabıya pek çok hediyenin de sahibi olabiliyor.

“Renk Kart’ı herkes alabilir”
Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Salih Tolan, “Kayseri Park’ın müşteri sadakat kartı olan Renk Kart’a Danışma Noktası’ndan doldurulan başvuru formuyla birlikte ücretsiz sahip olunabilir. Kişiye özel olarak düzenlenen bu kart ile ziyaretçilerimiz hem mevcut kampanyalara katılıyorlar hem de her alışverişte, alışveriş yaptıkları mağazanın sektörel katsayısı ile orantılı olarak puan kazanıyorlar” dedi.

Öte yandan “Kaliteli ürünler ve ulaşılabilir fiyatlar” felsefesiyle hizmet veren Alman ayakkabı devi Deichmann, 555 metrekarelik yeni mağazasını Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açmaya hazırlanıyor.