Kayseri Park geceye kadar açık

23 Temmuz 2014 Çarşamba

130 seçkin markası, tadına doyulmaz lezzet durakları, çocuklar için eğlence alanları ve yüzde 70’e varan indirimleriyle Kayseri Park, bu bayramda da Kayseri’deki hesaplı ve keyifli alışverişin tek adresi oldu. Kayseri Park, ziyaretçilerinin gönlünce alışveriş yapması için ramazan ayının son üç gününe denk gelen 25-26 ve 27 Temmuz günlerinde kapanış saatini 00.00’a kadar uzattı

kayseri-park-geceye-kadar-acik

Orta Anadolu ve Kayseri’nin gözde alışveriş merkezi Kayseri Park, yaklaşan bayram öncesi, alışverişleri keyfe dönüştürüyor. Binlerce markanın ürünlerinin bir arada bulunduğu Kayseri Park’ta, seçkin markalar, özel indirimler, kampanyalar ve taksitlerle ziyaretçilere geniş seçenekler sunuyor.

Tekstilden beyaz eşyaya, elektronikten aksesuara, ev tekstilinden ayakkabıya ve kozmetikten kuyumcuya kadar yüzlerce marka birbirinden cazip kampanyaları ile Kayseri Park’ta alışveriş tutkunlarını bekliyor. Üstelik Kayseri Park, ziyaretçileri rahat rahat alışverişlerini yapabilsin ve fırsatları yakalayabilsin diye alışveriş keyfini 25-26 ve 27 Temmuz günlerinde gece 00.00’a kadar uzattı.

Moda Kayseri Park’ta uygun
Keyifli ve hesaplı alışverişin adresi Kayseri Park, W Collection, Butik Vakko, Mudo, Boyner, Mango, Pierre Cardin, US Polo, Batik, Fabrika, Network, Ramsey, İpekyol, Abdullah Kiğılı, Roman, Atalar, İnci, Kemal Tanca, D’s Damat, So Chic, Greyder, Defacto ve Tüzün gibi birçok markada yüzde 70’e varan indirim sunuyor.

Minikler de düşünüldü
Bünyesinde seçkin çocuk giyim markaları bulunan Kayseri Park, bayram öncesi minik bedenleri de mutlu ediyor. Kayseri Park’ta yer alan Boyner, LC Waikiki, Panço, B&G Store, Aziz Bebe, Joker gibi onlarca marka bayram öncesi cıvıl cıvıl renklerde yüzlerce ürünü ile çocuklara en güzel koleksiyonlarını sunuyor.

Eğlence adresi de Kayseri Park
Ramazan ayı boyunca düzenlediği çok özel etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli bir ramazan yaşama imkânı sunan Kayseri Park, bayramda da eğlencenin adresi olacak. 9 Sinema salonu ile Cinemaximum’da vizyon filmleri izleme keyfi, Starpark ve Joker’de çocuklara dopdolu eğlence Kayseri Park ziyaretçilerini bekliyor. Bu arada Kayseri Park, tüm mağaza çalışanlarının rahat rahat bayramlaşması için Ramazan Bayramı’nın ilk günü olan 28 Temmuz Pazartesi günü kapılarını 13.00’te açıp, 23:00’e kadar hizmet vermeye devam edecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri