Kayseri Park evlendiriyor

09 Ekim 2013 Çarşamba

Bayrama hazırlanan Kayseri Park, 7’nci yıldönümü kampanyası kapsamında birçok hediye veriyor

kayseri-park-evlendiriyor

Kayseri Park, bayram etkinlikleri düzenliyor. Etkinliklerde ziyaretçiler evden mobilyaya birçok hediye kazanma şansı yakalıyor. Ayrıca, Kayseri Park kapanış saatini 11 – 12 – 13 Ekim günlerinde 23.00’a çekerken, 14 Ekim Arife günüyse saat 00.00’a kadar hizmet veriyor.

Kayseri Park, yüzde 70’e varan indirimler düzenlerken 11 Kasım’a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında bir kişiye Garanti Konut’tan daire, 6 kişiyeyse İstikbal Mobilya’dan salon takımı, oturma odası, yatak odası, yemek odası, çocuk odası ve bahçe oturma grubu hediye edecek.

Kayseri Park’ın “7’nci Yılda 7 Muhteşem Hediye” sloganıyla düzenlediği kampanyaya katılmak için aynı gün içerisinde toplamda 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapmak yetiyor.

Büyük indirim
Kayseri Park’ta bulunan mağazalar, kampanya süresince indirimli fiyat sunuyor. Kayseri Park’taki indirim oranları Sabri Özel ve Rodi’de yüzde 70’lere, Kemal Tanca, Accort ve LC Waikiki’de yüzde 60’lara varıyor. Yüzde 50 indirim yapan markalar arasında Levi’s, Bernardo, English Home, Network, Hotiç ve Karaca bulunuyor. Ten ve İnci’de indirim oranı yüzde 40’ları bulurken, Colin’s ikinci ürüne yüzde 30 indirim yapıyor. Benetton’daki indirim oranıysa yüzde 25.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri