Kayseri Park AVM Neşe Erberk'i ağırlıyor

21 Mayıs 2015 Perşembe

Eski Türkiye güzellerinden Neşe Erberk, 24 Mayıs Pazar günü Kayseri Park AVM'de sevenleriyle buluşacak

kayseri-park-avm-nese-erberki-agirliyor

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, düzenleyeceği imza gününde 1983 yılı Türkiye Güzeli Neşe    Erberk’i sevenleri ile buluşturacak. Kayseri Park'ta Neşe Erberk Anaokulu çocuk atölyeleri gerçekleşecek. Ücretsiz olan etkinlikte çocuklar, ebru ve tuval üzerine resim, köpük çerçeve boyama, maske yapımı, yüz boyama çalışmaları yaparak eğlenecek.

1982 yılında manken olarak mesleki yaşamına başlayan Neşe Erberk, 1983 yılında Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması’nda birinci oldu ve 1984 yılında ise Avrupa Güzeli seçildi. 1987 yılında kendi adına bir mankenlik ve fotomodellik ajansı kuran Erberk, 2001 yılında Türkiye'de ilk ve tek yetenek geliştirme merkezi adı altında "JoyFull House" adlı Özel Neşe Erberk Yetenek Geliştirme Merkezi Anaokulu kurdu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri