Kayseri Park 29 Ekim’i resim yarışmasıyla karşılıyor

Kayseri Park, “Çocukların gözünden Atatürk ve Cumhuriyet” konulu resim yarışması düzenliyor. 29 Ekim-10 Kasım günleri arasında yapılacak olan yarışmada dereceye giren öğrenciler, fotoğraf makinesi, resim ve ingilizce kursunun da aralarında bulunduğu çeşitli hediyeler kazanacak

Kayseri Park 29 Ekim’i resim yarışmasıyla karşılıyor

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Cumhuriyeti ve Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü çok özel bir etkinlikle anıyor. Etkinlik kapsamında Kayseri Park, “Çocukların gözünden Atatürk ve Cumhuriyet” konulu resim yarışması düzenliyor. 29 Ekim – 10 Kasım günleri arasında yapılacak olan yarışmaya 5,6,7 ve 8’inci sınıf öğrencileri katılabilecek. Yarışmaya katılmak için öğrencilerin en geç 10 Kasım Pazartesi akşamına kadar çizdikleri resimleri Kayseri Park Danışma bankosuna teslim etmesi gerekiyor. Yarışmada değerlendirmeler Da Vinci Bilim ve Sanat Evi eğitimcileri tarafında yapılırken, ödül töreni 14 Kasım Cuma günü saat 17.00’da Kayseri Park etkinlik alanında gerçekleşecek.

Yarışmacılar birçok hediye kazanacak
Öğrencilerin gözüyle, “Cumhuriyet ve Atatürk” konularının resme aktarılması istenen yarışma çerçevesinde dereceye giren öğrencileri birbirinden güzel hediyeler bekliyor. Yarışmada birinci olan öğrenciye Bimeks’ten Samsung marka fotoğraf makinesi, Da Vinci Bilim ve Sanat Evi’den 1 aylık resim kursu ve Esli English Academy’den 150 saatlik İngilizce öğretim kursu verilecek.  Yarışmada ikinci olan öğrenci ise Bimeks’ten Samsung marka fotoğraf makinesinin yanı sıra Da Vinci Bilim ve Sanat Evi’nden  1 aylık resim kursu kazanacak.  Yarışmada üçüncü olan öğrenciye ise Bimeks’ten Samsung marka fotoğraf makinesi hediye edilecek.