Kayseri Park 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutladı

01 Kasım 2016 Salı

Kayseri Park AVM’ de saat 15.00’da başlayarak, 20.00’a kadar devam eden Cumhuriyet Bayramı kutlamaları alışveriş merkezi müşterileri tarafından yoğun ilgi gördü

kayseri-park-29-ekim-cumhuriyet-bayramini-coskuyla-kutladi

Bayraklarla donatılan Kayseri Park AVM’de; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, birbirinden renkli etkinliklerle kutlandı. Kayseri Park, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel, giriş kapılarında minik ziyaretçilere Türk bayrağı dağıtımı yaptı.


Hakan Akkaya konuk oldu
Ünlü modacı ve tasarımcı Hakan Akkaya, Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde hayranları ile moda üzerine söyleşi yaptı. 29 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da gerçekleşen söyleşi programında; Hakan Akkaya, Kayseri Park ziyaretçilerinin modayla ilgili merak ettiği soruları cevapladı.


Nefesli show bando takımı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bu yıl da Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde büyük bir coşkuyla kutlandı.  “Nefesli Show Band” Bando Takımı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel marşlarla Avm içerisinde dolaşarak müşterilere coşku dolu bir gün yaşattı. Büyük küçük herkesin ellerindeki şanlı bayrağımızla eşlik ettiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel marşlar, ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşattı.


Özel Yuvam Kreş özel etkinlik düzenledi
Özel Yuvam Kreş işbirliği ile hazırlanan atölye çalışmaları saat 15.00’da başlayarak Bayrak yapım ve boyama atölyesi, sihirli ve serbest boyama çalışmaları ve yüz boyama etkinlikleri ile saat 17.00’a kadar devam etti.


Odtü Koleji öğrencileri çeşitli etkinlikler düzenledi
29 Ekim Cumartesi günü Odtü Koleji öğrencilerinin hazırlamış olduğu koro, dans ve şiir dinletisi Kayseri Park’ta yer aldı. Ayrıca 3. Kat sergi alanına kurulan Atatürk fotoğraflarından oluşan sergi ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri