Kaya Çiftliği’nin yenilikleri bitmiyor

10 Temmuz 2018 Salı

Edirne’nin İpsala ilçesindeki 4 bin 500 metrekare kapalı alanlı üretim tesisini 9 bin metrekareye çıkartan, üretimini 200 ton süt işleme kapasitesine yükselten Kaya Çiftliği, yepyeni projelerle tüketici karşısına çıkıyor

kaya-ciftliginin-yenilikleri-bitmiyor

Kaya Çiftliği, yepyeni projelerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Kaya Çiftliği’nin İzmit Yarımca ve Yozgat Merkez’de aynı anda mağaza kurma çalışmaları hızla devam ederken, 1 ay içerisinde açılması planlanan mağazaların açılışında, davetlileri farklı kampanyalar bekleniyor. İstanbul Yenidoğan şubesini yepyeni bir mimari yorumla dizayn edecek olan Kaya Çiftliği, bu şubeyi geçici bir süreyle kapatacak. Eski kondisyonlu birçok mağazasını da ileriye dönük olarak yenileyecek olan firmanın mağaza yenileme maliyeti 400 bin TL’yi buluyor.

 

Ayrıca Kaya Çiftliği, yeni makine parkuruyla yarı otomatikten tam otomatik sisteme geçtiği için, artık Kaya Çiftliği markalı yoğurtlar içindeki üründen dışındaki ambalajına kadar yenilenmiş olacak.

 

Kaya Çiftliği fuara hazırlanıyor

Kaya Çiftliği, Eylül ayında Tüyap’ta gerçekleşecek World Food Fuarı’nda yerini almaya hazırlanıyor. Standını şimdiden tamamlayan firma, çok ses getirecek iddialı bir proje ile fuar ziyaretçilerinin karşısına çıkacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri