Kaya Çiftliği’nin 2 yeni ürünü rafa çıktı

28 Ocak 2019 Pazartesi

Ürettiği doğal ürünler ve farklı mağazacılık anlayışıyla adından söz ettiren Kaya Çiftliği, pratik bir kullanım sağlayan Aç Ye Eritme Tost Peyniri’ni ve dilimli Cheddar Peyniri’ni tüketicinin beğenisine sundu

kaya-ciftliginin-2-yeni-urunu-rafa-cikti

Trakya’nın bereketli topraklarında yetişen hayvanlardan elde edilen sütleri en iyi ve en yeni teknolojilerle işleyen Kaya Çiftliği, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Edirne-İpsala’daki 200 ton süt işleme kapasiteli fabrikasında farklı peynir çeşitleri üreten marka, son olarak Aç Ye Eritme Tost Peyniri’ni ve Cheddar Peyniri’ni tüketici ile buluşturdu.

 

Aç Ye Eritme Tost Peyniri ile israfa da son

70 gramlık ambalajı ile tek seferde açılıp tüketilbilme imkanı sunan Kaya Çiftliği Aç Ye Eritme Tost Peyniri, tost severlerin vazgeçilmezi olmaya aday. Lezzeti, düzgün dilimleri ve pratik ambalajıyla dikkat çeken ürün, israfı azaltmak için de iyi bir seçenek.

 

Cheddar Peynir ile sıra dışı lezzetler

Sarı renkli, sert kıvamlı, yağlı bir peynir türü olan cheddar, adını İngiltere'nin Cheddar kasabasından alıyor. Yağlı ve lezzetli bu peynir çeşidi, özellikle hamburger, pizza türü lezzetleri severlerin vazgeçilmezi. 200 gramlık ambalajı ile raflarda yerini alan Kaya Çiftliği Cheddar Peyniri ile siz de kahvaltı sofralarınıza lezzet katabilir ve sıra dışı tarifler hazırlayabilirsiniz.
Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri