Karcher’den Ankara’ya 2 Karcher Center birden

Temizlik ekipmanları sektöründe lider olan Alman Kärcher, dünyada 77 yıldır hizmet veriyor. Geçtiğimiz günlerde Ankara’daki Center sayısını 2’ye çıkaran Kärcher, hız kesmeden büyümeye devam ediyor

Karcher’den Ankara’ya 2 Karcher Center birden

Dünyanın en büyük temizlik ekipmanı üreticisi Kärcher, geçtiğimiz günlerde Ankara’da 2 ayrı Center açılışı gerçekleştirdi. Ankara’da hizmete giren ‘Kärcher Center Ankara’ ve ‘Kärcher Center Hedef’ ile yurt genelinde 12 Center’a ulaşarak Türkiye’deki yükselişini hızla sürdürüyor.

İstanbul, Ankara ve İzmir’de 2 Center, Bursa, Konya, Adana, Denizli, Kocaeli ve Eskişehir’de 1 Center açılışı gerçekleştiren Kärcher, geçtiğimiz sene hedeflediği 12 Center sayısına ulaşmış oldu. Ankara’da açılan Center’lara, Kärcher global üst düzey yöneticilerinden Marc Van Ingelgem de katıldı. Açılışta konuşan Türkiye CEO’su Umut Delikanlı, tüm dünyada müşteri memnuniyetinin her zaman üst düzeyde tutulduğu Kärcher Center’larla Türkiye’de büyümeye devam edileceğinin sinyallerini de verdi.

Kärcher global üst düzey yöneticisi Marc Van Ingelgem ise Türkiye’de hızlı bir ivme yakaladıklarını ve bundan çok menmun olduklarını belirtirken, Türkiye yatırımlarına hız kesmeden devam edeceklerini belirtti. Türkiye’de son dönemde hayata geçen birçok AVM, otel ve hastane yatırımıyla da, profesyonel tip ürünlerde oluşacak gereksinim karşısında, Kärcher ürünlerinin satışlarının da olumlu yönde gelişeceğini sözlerine ekledi.