“Karanlık Çarşamba” M1 Gaziantep’te imzalandı

Gazeteci-yazar Erhan Çelik, polisiye romanı Karanlık Çarşamba'yı Gaziantep'teki okurları için imzaladı

“Karanlık Çarşamba” M1 Gaziantep’te imzalandı

Gazeteci-Yazar Erhan Çelik büyük ilgi gören polisiye romanı “Karanlık Çarşamba”yı Gaziantepli okurları için imzaladı.  Dün (24 Mart) M1 Gaziantep AVM’de düzenlenen imza günü için Gaziantep’e gelen Erhan Çelik imza etkinliğinde okurlarıyla söyleşi de yaptı. Yoğun ilgi gören söyleşide okurlarının gazetecilik ve televizyon ile ilgili sorularını da yanıtlayan Çelik, kitabın önümüzdeki dönemde film olarak beyazperdeye de yansıyacağı müjdesini verdi.  

 

Türkiye’de infial yaratan ve 1990’lı yıllarda yaşanan suikastların genellikle Çarşamba günleri gerçekleşmesinden yola çıkarak farklı bir gözle olaylara baktığını belirten Çelik, muhabir olarak takip ettiği cinayetlerin o dönem ülke gündemini etkileyen büyük olaylar olduğuna dikkat çekti. Okurlarının tüm sorularını samimiyetle yanıtlayan Çelik, artık televizyon ekranlarında olmayacağını da dile getirdi.

 

Söyleşi ve imza günü etkinliğinin yoğun ilgi gördüğünü kaydeden M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir ise: “Erhan Çelik, uzun yıllar televizyonculuk kariyeri olan bir gazeteci olarak halktan büyük bir sevgi ve takdir görüyor. Misafirlerimiz kendisine yoğun ilgi gösterdi. Etkinlik alanımızdaki yoğunluk görülmeye değerdi.” diye konuştu.