Kaplanlar RAC’ta ses getirecek

Kaplanlar RAC’ta ses getirecek

İnsana değer verme ve değerlerini koruma bilinci ile soğutma sektöründe öncü bir kuruluş olarak 1978 yılında kurulan Kaplanlar Soğutma, uluslararası arenada soğutma sektörünün en prestijli organizasyonuna, iddialı bir şekilde hazırlanıyor.

Kaplanlar Soğutma, İngilitere’de gerçekleştirilecek olan, soğutma ve klima sektöründeki son yeniliklerle birlikte, çevresel başarıların değerlendirildiği, sektörün uluslararası arenadaki en saygın ve en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen “RAC Soğutma Endüstrisi Ödülleri 2014” (RAC Cooling Industry Awards) organizasyonunda, İngiltere’deki partneri A1 Engineering birlikte geliştirdiği son teknoloji ürünü, çevreci soğutma sistemiyle, ödüle aday gösterildi.

Kaplanlar Soğutma, bu yıl 10’uncusu gerçekleştirilecek organizasyona aynı zamanda sponsor desteğinde de bulunurken, dünyanın her bölgesinden soğutma sektöründe faaliyet gösteren yüzlerce firma etkinlikte bir araya gelme fırsatı bulacak.

Sektörün kalbi bu organizasyonda
Organizasyon ile ilgili bilgi veren Kaplanlar Soğutma Genel Müdürü Duygu Kaplan, “Soğutma sektörünün adeta kalbinin attığı bu dev buluşmada, hem ödüle aday gösterilmekten, hem de etkinliğe destek olmaktan dolayı büyük gurur yaşıyoruz” dedi.

Çevreci soğutma sistemi organizasyonda dikkat çekecek
Sektörün en önemli temsilcileriyle organizasyon sayesinde bir araya gelme fırsatı bulacaklarını anımsatan Kaplan, “Sektördeki önemli isimler ile bir araya gelmenin yanı sıra ürün değerlendirmeleri sayesinde de gelecek adına oldukça verimli bir etkinliğin içerisinde yer aldığımızı söyleyebilirim. İngiltere’deki iş ortağımız A1 Engineering ile birlikte geliştirdiğimiz, yeni nesil teknoloji ürünü olan, çevreci soğutma sistemimizin, organizasyonda ses getireceğini düşünüyoruz. Emerald DX Heat Reclaim isimli ikincil soğutma sistemi olan ürünümüz, küresel ısınma potansiyeli düşük soğutucu gazların kullanımının yanı sıra, ısı geri kazanımından yararlanarak iç ortamların ısıtılması ve sıcak su teminine olanak veren, marketlerin süregelen sorunlarına kolaylıkla ve pratik bir şekilde çözüm sunmaktadır. Kaplanlar Soğutma olarak, bu tür anlamlı ve değerli organizasyonlara destek olmaya da büyük önem veriyoruz. Bu açıdan, önümüzdeki yıllarda düzenlenecek olan etkinliklerde de bulunmaya gayret edeceğiz. Dünyanın en büyük firmaları ile aynı platformda buluşmak ülkemiz adına gurur verici. Biz tüm dünyada sektörümüzü ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.