Kanyon AVM Genel Müdürü Tuncer Kınıklı oldu

Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama Genel Müdürü Tuncer Kınıklı oldu

Kanyon AVM Genel Müdürü Tuncer Kınıklı oldu

1989 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamasının ardından sırasıyla Eczacıbaşı Liderlik Gelişimi Programları dâhilinde Sabancı Üniversitesi Üst Yönetici Geliştirme, Boston’da Harvard Business School’da Liderlik Gelişimi ve Harvard Manage Mentor’da Yönetim programları ile eğitimini sürdürmüş. Sanata olan ilgisi nedeniyle, ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nde Güzel Sanat Teknikleri dersleri almış ve İstanbul Modern’in Çağdaş ve Modern Sanat Tarihi atölye ve seminer programlarına katılmış.

 

İş dünyasında 30 yıllık bir tecrübeye sahip olan ve İş Bankası ve iştiraklerindeki yatırımlarda üst pozisyonlarda görev alan Kınıklı, son olarak aynı kuruluşta İstanbul Projeler Direktörü olarak çalışmış.


Aynı zamanda AYD (Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi, AYD’nin Sürdürülebilir Kalkınma Komitesi Başkanlığı ve ICSC’nin Sürdürülebilir Kalkınma Komitesi Üyesi olan Tuncer Kınıklı, 1 Nisan günü itibariyle Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama Genel Müdürlüğü görevine atandı.