Kampanyalar artık yüzde 100 mobilde

Kampanyalar artık yüzde 100 mobilde

Bir süredir tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 virüsü ile beraber dijitalleşme çalışmaları tüm sektörlerde olduğu gibi AVM sektöründe de hız kazandı. Omega Bigdata firması kurucu ortağı Yunus Emre Aslan da bu süreçte ve sonrasında kullanılabilecek günün şartlarına uygun yeni modüller geliştirmeye devam ettiklerini belirtiyor.

Özellikle AVM’lerin açılmaya başlaması ile beraber yapılması planlanan kampanyalarda, müşterilerin kampanya katılımlarını AVM içerisindeki bir kayıt noktasından yapmanın hem müşterilerin sağlık durumları için bir tehlike oluşturacağını hem de sosyal mesafe tedbirlerine uygun olmayacağını belirten Yunus Emre Aslan, “Online Kampanya Katılımı” adını verdikleri yeni bir mikro site altyapısı ile kampanya süreçlerini mobil platformlara taşıdıklarını vurguladı.

“Online Kampanya Katılım” modülü sayesinde müşteriler AVM’lerdeki kampanyalara artık cep telefonlarından katılabilecekler. Bu katılımlarını AVM’ler için hazırlanan özel mikrositeler üzerinden yapabilecek ve kampanya katılımı için gerekli olan harcama bilgilerini, fiş ya da faturalarının fotoğraflarını çekerek sisteme yükleyebilecekler. Böylece müşteriyi danışma kayıt noktasında bir kuyruğa sokmadan ve herhangi bir kalabalık ortam oluşmasına izin vermeden, kampanya katılımı sağlanmış olacak. Yüklenen fotoğraflar AVM’deki görevli personeller tarafından Apollo yazılımı üzerinden kontrol edilerek, onaylanacak ya da uygun bulunmaması durumunda reddedilecek. Ziyaretçilere ödül bilgileri SMS veya QRCODE olarak anında iletilecek.