Kahve Tiryakileri’nin buluşma noktası M1 Adana

Tüm dünyada “KAHVE GÜNÜ” olarak kutlanan 01 Ekim’de kahve severler alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunan M1 Adana AVM’de Türk Kahvesi’nden, dünya kahve lezzetlerine uzanan yüzlerce ürününü kahve tiryakilerine sunan kafelerinde buluştu

Kahve Tiryakileri’nin buluşma noktası  M1 Adana

M1 Adana AVM  bünyesindeki ; 2 farklı noktada bulunan Starbucks, Soulmate Coffee, Coffeeshop Company, Carribou Coffee,  Kahve Dünyası ve Coffee and Coffee  markaları ile kahve severler için de Adana’da buluşma noktası.

 M1 Adana’da  AVM girişlerinde HES kontrolü, maskesiz giriş yasağı gibi uygulamalar yanında ;yüzde 100 temiz hava sirkülasyonu sağlayan havalandırma sistemi, özel yatay mimari ile gelen geniş koridorlarda kolayca korunabilen fiziksel mesafe, yüksek hijyen standartları ve açık hava otoparkları Alışveriş Merkezi’nin en büyük avantajları arasında. Bu farklı ve üstün avantajları ile M1 Adana, bölgenin en çok tercih edilen ve en ferah alışveriş merkezi olmayı sürdürüyor.

 M1 Adana AVM ;  2000 yılından bu yana 200 mağaza, 90.000 m2  kiralanabilir alana sahip M1 Adana AVM, büyüklüğü ve mağaza karmasıyla ziyaretçilerine keyifli alışveriş yapma imkanı sağlarken, bünyesindeki zengin ürün çeşitliliği sunan 2 farklı lokasyonda bulunan Starbucks, Soulmate Coffee , Coffeeshop Company, Carribou Coffee,  Kahve Dünyası ve Coffee and Coffee  markaları ile ulusal ve küresel onlarca markaya ev sahipliği de yapıyor.   Bu markaları ile M1 Adana AVM kahve severler için de Adana’da buluşma noktası.

Sosyal Medya Hesapları (Facebook,Twitter,Instagram) :   m1adana / #birlikteyeneceğiz

Web sitesi:  www.m1adana.com.tr