Kahve Dünyası’na dondurma sihirbazı geliyor

31 Ağustos 2012 Cuma

Dünyaca ünlü İtalyan dondurma “sihirbazı” Simon, Kahve Dünyası’nın davetlisi olarak yeniden Türkiye’de! Simon, 15 gün boyunca Kahve Dünyası mağazalarında dondurma ile renkli gösteriler düzenleyecek, izleyenleri büyüleyecek

kahve-dunyasina-dondurma-sihirbazi-geliyor

Kahve Dünyası’nın yüzde 100 doğal dondurması, İtalyan “dondurma sihirbazı” Simon Salvadori’nin ellerinde sanata dönüşüyor. İnteraktif oyunları ve yaratıcı dondurma süslemeleri ile 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken Simon, Kahve Dünyası mağazalarında 1-15 Eylül tarihleri arasında renkli gösterilere imza atacak.

“Dondurma sihirbazı” Simon, tamamen kendine özgü yöntemlerle yarattığı dondurma süslemeleri ile fark yaratırken, çeşitli dondurma oyunlarıyla da herkesi eğlendirecek. 

Dört mevsim dondurma keyfinin doyasıya yaşandığı Kahve Dünyası’nda 15 gün sürecek gösteriler İstanbul’da 1 Eylül Ulus, 2 Eylül Kemerburgaz olmak üzere, Akaretler, Maslak, Suadiye, Göztepe, Palladium AVM, Acıbadem, Bostancı, Dalyan,  Cevahir AVM, Yeşilköy, Bahçeşehir Şehr-i Bazaar, Fulya-Otim, Ataköy Plus AVM ve Ataköy Marina ile Bodrum, Marmaris, İzmir, Gebze ve İzmit mağazalarında düzenlenecek.

Dileyen herkesin Kahve Dünyası mağazalarında izleyebileceği gösterilerin programı için facebook.com/kahvedunyasitr adresi ziyaret edilebilir. Ünlü İtalyan dondurma ustası Simon, 2009 yılında da Kahve Dünyası işbirliği ile Türkiye’ye gelmiş ve dondurma lezzetini sanata dönüştürmüştü.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri