Kahramanların hatıraları Outlet Center İzmit’te sergilenecek

10 Mart 2017 Cuma

13 Mart - 2 Nisan günlerinde 1915 Çanakkale Seddülbahir Savaş Malzemeleri Özel Müzesi Outlet Center İzmit’te halka açık ve ücretsiz olarak sergilenecek

kahramanlarin-hatiralari-outlet-center-izmitte-sergilenecek

18 Mart 1915’de, insanlık tarihinin en büyük ve en çetin savaşlarından birinin yaşandığı Çanakkale’de, tarihin en şanlı destanlarından biri yazıldı. Herkesin, 1915 Çanakkale Savaşı’nda yaşananların değerini daha iyi anlayabilmesi açısından faydalı olacağına inandığımız bu sergi, 13 Mart - 2 Nisan günlerinde Outlet Center İzmit’te sergilenecek.

 

Geçtiğimiz yıllarda da büyük ilgi gören bu sergide ziyaretçilere; 1915 Çanakkale Savaşı’nda kullanılan gerçek savaş malzemeleri, giysiler, asker mektupları çeşitli evrak ve resimler halka açık ve ücretsiz olarak sergilenecek. Seddülbahir Özel Müzesi sahibi Ahmet Uslu, 13 Mart Pazartesi günü sabah saat 11.00 ila 12.00 arasında, 1915 Çanakkale Seddülbahir Savaş Malzemeleri Özel Müze Sergisi hakkında basın mensuplarına detaylı bilgi verecek. 18 Mart tarihinin de içinde olduğu bu 21 gün boyunca, 1915 Çanakkale Seddülbahir Savaş Malzemeleri Özel Müze Sergisi’ne herkes davetli.

 

Müze hakkında bilgi:

1915 Çanakkale Seddülbahir Savaş Malzemeleri Özel Müzesi; Ahmet Uslu tarafından, çok uzun yıllar boyunca malzeme toplamanın ardından Gelibolu Yarımadası’nda, Çanakkale Şehitliği’ne 2 kilometre uzaklıktaki Seddülbahir Köyü’nde, 2005’te kendi hizmet binasında açılmıştır. 1915 Çanakkale Seddülbahir Savaş Malzemeleri Özel Müzesi’nde, Çanakkale Savaşı’nda kullanılan malzemeler ve dokümanlar sergilenmektedir.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri