Kaftan Sergisi Kent Meydanı’nda açıldı

23 Şubat 2016 Salı

Kent Meydanı AVM 22 Şubat gününde Kaftan Sergisi'ni misafirleriyle buluşturmaya başladı

kaftan-sergisi-kent-meydaninda-acildi

İnceler Organizasyon tarafından düzenlenen “Kaftanlar Sergisi”nde Osmanlı motifleriyle işlenmiş renkli kaftanlardan sultan tahtına, geleneksel Osmanlı aksesuarlarından renkli motiflere kadar birçok Kaftan figürü ve objesi Kent Meydanı AVM’de sergileniyor.


Sergi sahibesi Melek Savaşçı, Türk kültürünün ayrılmaz bir parçası olan kaftanları günümüzde yaşamaktan mutlu olduklarını ifade ederek kendi atölyelerinde ürettikleri el emeği ile işlenmiş ürünleri bir sergi vasıtasıyla Bursalılar ile buluşturmuş olmaktan duyduğu memnuniyetini dile getirdi.


Savaşçı, kaftanların çeşitli organizasyonlarda da kullanılarak geleneksel kına gecesi kültürünün devam etmesine aracı olmaktan büyük keyif aldıklarını ifade ederek tüm Bursalıları sergiye davet etti. Kent Meydanı AVM -2 Çarşı Katı’nda bulunan sergi 26 Şubat akşamına kadar ziyarete açık kalacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri