Kadınlar yaprak sanatını öğrenecek

İzmir Park Alışveriş Merkezi’nde Kadın Kulübü etkinlikleri kapsamında gerçekleşen atölye çalışmaları Şubat ayında da tüm hızıyla devam edecek. Her salı ve çarşamba günleri bir araya gelen kadınlar bu etkinliklerde hem el becerilerini geliştiriyor hem de yeni hobiler kazanıyor

Şubat ayında Ömür Köroğlu eğitmenliğinde “Yaprak Sanatı Atölyesi”nde bulaşacak olan üyeler, doğanın zengin görselliğini tablolara taşıyacaklar. Boya yerine kurutulmuş bitkiler, fırça yerine cımbız kullanarak farklı bir deneyime imza atacak olan kadınlar, doğanın eşsiz güzelliğini resmetme şansı yakalayacaklar.

 

Perşembe günleri birbirinden renkli seminerlere ev sahipliği yapacak olan İzmir Park’ta ilk olarak 8 Şubat’ta spor eğitmeni Işılay Yüce, pilates ile boyun, sırt ve bel sağlığını korumanın yollarını hakkında bilgiler verecek. 15 Şubat’ta Sosyal Hizmetler Uzmanı ve Aile Danışmanı A. Duygu Güner, evlilikte eşler arası farklılıkları ve bundan kaynaklı fikir ayrılıklarını anlatırken 22 Şubat’ta Beslenme Danışmanı İsmehan Öztürk, “İnsülin Direncini Nasıl Kırabiliriz?” başlıklı seminerinde, hastalığı yenmek için nasıl bir beslenme programı uygulanması gerektiği konusunda katılımcıları bilgilendirecek.