Kadınlar Günü bu sene “Missmutlu” geçecek

Kadınlar Günü bu sene “Missmutlu” geçecek

Hızlı tüketim ürünler sektöründe önemli bir yer alan Miss markası, tüketici nezdindeki rolünü her geçen gün geliştirmeye ve sağlamlaştırmaya devam ediyor. Marka, bu vizyon çerçevesinde bu sene ilkini düzenleyeceği “Missmutlu” etkinliği ile de sektördeki kadın çalışanları ve tüketiciyi bir araya getirecek.

 

Hazırlıkları devam eden 8 Mart Kadınlar Günü etkinliği için paylaşılan program detayları ile marka oldukça göz dolduruyor. Etkinlik programında kadınlarla alanlarında oldukça başarılı isimler bir araya gelecek.

 

Etkinlikte yer alacak katılımcılar ve söyleşileri şu şekilde: Yıllardır vazgeçilmez hitabet ve moderatörlük yeteneği öne çıkan Oylum Talu, İzgören Akademi eğitimcilerinden girişimcilik ve kadının iş hayatındaki yerini konu alan “Kadın İsterse..!” başlıklı sunumu ile Yasemin Kaya, kadın psikolojisi hakkında “Kadının Her Hali” başlıklı konuşması ile Uzman Klinik Psikolog İpek Gökozan, sağlıklı yaşam ve doğru beslenme sırları ile kadınları zinde tutmayı hedefleyen “Ne Yesem Yaramaz..?” sunumuyla Beslenme ve diyet Uzmanı Çağıl Kıran.

 

Ardından ise; Ayşegül Aldinç’in piyano eşliğindeki eşsiz sesi ve Nilgün Belgün’ün sürükleyici kadın hikâyeleri katılımcılarına özel bir gün yaşatacak. Etkinlikte ayrıca sürpriz hediyeler dağıtılırken kadınlar için her zaman önemli olan makyaj konusunda da özel davetliler yer alacak. Etkinliğin sonunda ise katılımcılar farklı bir atölye çalışması ile gün tamamlayacak.
8 Mart Missmutlu Kadınlar etkinliğine katılım için missmutlu.com internet sitesinden kayıt yaptırılabiliyor.