Kadına dair her şey Watergarden Kadınca Fest’te yer alacak

08 Ağustos 2019 Perşembe

Türkiye’nin kadınlara özel ilk festivali “Kadınca Fest”, 13-14-15 Eylül günlerinde Ataşehir Watergarden Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek

kadina-dair-her-sey-watergarden-kadinca-festte-yer-alacak

Pilates uzmanı Ebru Şallı, ünlü şef Yağız İzgül, duayen modacı Neslihan Yargıcı, evinizin mimarı Selim Yuhay, kadınlara özel bu festivalde merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacak.

 

Ünlü isimlerle yapılacak söyleşilerin yanı sıra dekorasyon, moda, saç, makyaj trendlerinin konuşulacağı, ünlü şeflerin mutfağın püf noktalarını ve çok özel tarifleri paylaşacakları muhteşem, rengarenk bir Alışveriş Festivali’nde kadına dair her şey var.

 

Sektörün önde gelen firmalarının yer alacağı festivalde sınırlı sayıdaki VIP ve Ekonomi standlarında yer almak, ürünlerinizi tanıtmak ve kadınlara sunmak istiyorsanız, acele edin.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri