Kadına dair her şey Watergarden Kadınca Fest’te

27-28-29 Eylül günlerinde Anadolu Yakası'nın en büyük alışveriş ve yaşam merkezlerinden Watergarden İstanbul, Ataşehir'de Türkiye'nin kadınlara özel alışveriş festivali Kadınca Fest'e ev sahipliği yapacak

Kadına dair her şey Watergarden Kadınca Fest’te

Banu Noyan organizasyonu ile gerçekleşecek olan Kadınca Fest'te hiçbir yerde bulamayacağınız, bugüne kadar keşfetmediğiniz özel tasarım ürünler sizleri bekliyor.

 

Doya doya alışveriş yapabileceğiniz Kadınca Fest'in sürprizleri bununla da bitmiyor.

 

Ünlü konuklarla sürpriz buluşmalar

Festivalde pilates uzmanı Ebru Şallı ile Sağlıklı Yaşam Önerileri, ünlü şef Yağız İzgül ile Tek Gecelik Yemekler, duayen modacı Neslihan Yargıcı ile Nerede Ne Giyelim, evinizin mimarı Selim Yuhay ile Dekorasyonda Sihirli Dokunuşlar, yazar Ece Vahapoğlu ile Sağlıklı Yaşam ve Fit Hamilelik, Nermin Gül ile Merak Ettiğiniz Özel Lezzetler konularında yapılacak söyleşilerde tüm sorularınız yanıt bulacak.

 

Çocuklara özel atölyeler

Ünlü isimlerle yapılacak söyleşilerin yanı sıra sürpriz isimlerin katılacağı rengarenk festival kapsamında çocuklara özel eğlenceli ve eğitici atölyeler de yer alacak.

 

Kadınca Fest müzikten alışverişe, dekorasyondan modaya, saç ve makyaj trendlerinden mutfağın püf noktalarına, eğlenceli aktivitelerden, spor ve sağlıklı yaşam ile ilgili en doğru bilgilere kadar kadına dair her şeyi içinde barındırıyor.