Journey yeni sezonda mükemmeli arıyor

Journey 2015 - 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu, özlenen serin havalarda içleri ısıtmaya devam edecek

Journey yeni sezonda mükemmeli arıyor

Sonbahar Kış koleksiyonunu kullanıcılarıyla buluşturan Journey, kışın sıcak geçmesini sağlayacak. Koleksiyonun genelinde rafine bir giyim tarzı göze çarparken, renk paletinde ise siyah, bordo, kiremit, taba ve askeri yeşil gibi sonbahar tonları dikkat çekiyor. Zamansız ceketler, formlu elbiseler sade ve modern kesimleriyle kendini gösterirken; deri ve süet dokular, sezonun öne çıkan detayları olarak ortaya çıkıyor.

Mükemmeli arayan şehirli görünüm; zengin renkler ve doğal hayatı yansıtan dokunuşlar ile harmanlanıyor. Minimal çizgiler ve modern ekose, pelüş ve tweed dokular doğayı andıran renkleri ile görülüyor.

Koleksiyondaki bol kesim kapri pantolonlar, maksimum sadelikteki yeleklerle kombinlendiğinde, ilk bakışta spor etkisiyle görülürken, çizgisiyle dikkat çeken, şık bir ofis stilini yansıtıyor. Sonbahar Kış sezonu başladığında, Journey’in imzası haline gelen kumaş pantolonlar yine koleksiyonun en çok tercih edilecek parçaları arasında olacak.

Cesur ve zarif yorumuyla, sade ve estetik terzi dikişi havasında klasik kontrastlar kullanarak varlığını gösteren kış sezonu; varla yok arası hissi veren emprime şifonlar ve rahat elbiselerle şıklığı ve vazgeçilmez rahatlığı bir arada sunuyor. Dar kesimli ve yırtmaçlı elbiseler bu sezonda da modern şehirli kadının vazgeçilmezi olacak.

Mevsim geçişlerinde kumaşlar yavaş yavaş kalınlaşırken, Journey 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu‘nun kabanlarında soğuk havanın etkisi; aydınlık ve doğal tonlarla rahatlık hissi uyandırıyor. Gardırobumuzun en temel ve zamansız modellerinden olan kaşe kabanlar, özellikle bir takım elbise giydiğinizde, fark yaratacak bir etkiye sahip anahtar parça şıklığı vaad ediyor.

İş hayatının ve günlük yaşamın vazgeçilmezi şifon bluzlar, cigaret pantolonlarla günlük şıklığa, skinny pantolonlarla spor tarza hayat veriyor. Bu iki stili başarıyla harmanlayan Journey 2015 – 16 Sonbahar Kış koleksiyonu,şehirli kadının çalışma hayatına kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Zahmetsizce hazırlanarak maksimum şıklık elde edebileceğiniz bu iki kombin, şehirli kadının yeni sezonda da olmazsa olmazları arasında olacak.

Kumaşlarda ise rafine yünlü karışımlar, moher karışımlı hafif yünlüler, pürüzsüz gabardinler, doku örgülü, düz flanel ya da saten neoprenler, kaşmirler, brokar ya da jakarlar, krep ve jorjetler, hacimli yumuşak emprimeler Journey’nin zamansız şıklığında yerini alıyor.