Johnson’s 130 yıllık tecrübesiyle baştan aşağı yenilendi

11 Mart 2019 Pazartesi

Dünyanın en önde gelen sağlık firmalarından biri olan Johnson&Johnson’ın lider bebek bakım markası Johnson’s, 130 yıla yaklaşan tecrübesi ve ürünlerinin ardındaki bilgi birikimini tüm ebeveynlerin hizmetine sundu ve formülünden ambalajına kadar yenilendi

johnsons-130-yillik-tecrubesiyle-bastan-asagi-yenilendi

Johnson’s ailesinin geçmişinden bugüne kulak verdiği bir taraf daha var: ebeveynler. Günümüz ebeveynlerinin çok daha fazlasını beklediğinin bilincinde olan Johnson’s, anne babaların içinin rahat etmesi için bilimin izin vermiş olduğu 400’den fazla bileşeni dahi reddediyor. Sevilen ürünlerinin bileşenlerini minimum seviyeye indirerek boya, sabun, sülfat (sls/sles) ve paraben içermeyen ve her yaş grubuna özel bakım sağlayan ürünleri dünya pazarına sunuyor.

 

Johnson’s bu değişiklikleri, global bebek bakım rutinlerini anlayabilmek için yedi ülkede 26 bin ebeveyn ile yüz yüze yapılan görüşmeler sonucunda; onların düşünceleri doğrultusunda, ebeveynlerin kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamak için gerçekleştirdi.

 

İyilik ve saflığın liderlik ettiği bu yenilenme sürecinde, Johnson’s çevre politikalarının da doğrultusunda, ürün ambalajları da çevreye daha duyarlı olacak ve dönüştürülebilecek şekilde değiştirildi.

 

Yeni Johnson’s serilerinin ve ürünlerinin lansmanın gerçekleştirildiği ilk ülkelerden biri olan Türkiye, Johnson’s tanıtım toplantısı,  8 Mart Cuma günü medya mensupları ve ünlü annelerin katılımı ile Esma Sultan Yalısında düzenlenen bir davet ile gerçekleştirildi. Sevilen anne Doğa Rutkay da davette ikizleri ile ilgili tecrübelerini paylaştı.

 

Johnson&Johnson Türkiye Pazarlama Direktörü Gülden Duykan Kankotan: “Johnson’s yaklaşık 130 yıl gibi bir birikim ve arkasındaki bilim ile bebek cildi konusunda güvenli ve hassas ürünler yaratarak, dünyanın lider bebek bakım markası oldu.  Araştırmalar, klinik testler, bilim adamlarının buluşları, kimyagerlerin çalışmaları ile hep en iyiyi bulmak için uğraştık.  Çok da başarılı olduk.  Kulak verdiğimiz bir taraf daha var: ebeveynler.  Günümüz ebeveynlerinin çok daha fazlasını beklediğinin bilincinde olarak, anne babaların içinin rahat etmesi için bilimin izin vermiş olduğu 400’den fazla bileşeni dahi reddettik. Sevilen ürünlerimizin bileşenlerini minimum seviyeye indirerek boya, sabun, sülfat (sls/sles) ve paraben içermeyen ürünler geliştirdik. Bebeklerimize yıllardır iyi baktık, şimdi de anne babaların kendilerini daha iyi ve rahat hissetmeleri için çalıştık.  Sadece içerik değiştirmedik, istekler doğrultusundan farklı yaşlara ve ihtiyaçlara cevap veren yeni seriler de yarattık.  Çıtayı çok yükselttik. İddialı, mutlu, heyecanlıyız.” dedi.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri