Japonya’nın 1 numaralı cilt bakım markası Hada Labo Tokyo’dan Anneler Gününe özel koleksiyon

Hada Labo Tokyo’nun Anneler Günü’ne özel ve sınırlı sayıda ithal edilen yeni koleksiyonu ‘Alpha’ Mayıs ayında Gratislerdeki yerini aldı

Japonya’nın 1 numaralı cilt bakım markası Hada Labo Tokyo’dan Anneler Gününe özel koleksiyon

Dünyanın seçkin markalarını Türk tüketicisi ile buluşturmaya devam eden Gratis, Anneler Günü için Japonya’nın 1 numaralı cilt bakım markası Hada Labo Tokyo’nun ‘Alpha’ koleksiyonunu Mayıs ayında satışa sunuyor. Sınırlı sayıdaki Hada Labo Tokyo Alpha cilt bakım ürünleri, Anneler Günü için hediye arayışında olanlara ideal bir seçenek olacak.

3D Hyalüronik Asit dâhil dört farklı hyalüronik asit ile cildin nem seviyesini önemli ölçüde artırarak kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olan Hada Labo Tokyo markasının Alpha koleksiyonu, profesyonel cilt bakımını evde uygulama imkanı sunuyor.

Hassas ciltler dâhil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan Hada Labo Tokyo Alpha koleksiyonunda; Kırışıklık Karşıtı Gündüz & Gece Kremi ve Kırışıklık Karşıtı Jel Losyon yer alıyor.

Hada Labo Tokyo Alpha Jel Losyon

Soya proteini içeriğiyle cildin esnekliğini ve elastikiyetini arttıran jel losyon, içeriğindeki nemlendirici etkili 4 farklı hyalüronik asit ile kırışıklık oluşumunu da önlemeye yardımcı oluyor. Hada Labo Tokyo Alpha Jel Losyon 175 TL’den satışa sunuldu. 

Hada Labo Tokyo Alpha Gündüz & Gece Kremi

Son teknoloji 3D Hyalüronik Asit dâhil 4 farklı hyalüronik asitle oluşturulmuş özel formülü sayesinde cildi derinlemesine nemlendirirken aynı zamanda soya proteini ve kolajen içeren formülü sayesi ile de cildin esnekliğini ve elastikiyetini artırıyor. Hada Labo Tokyo Alpha Gündüz & Gece Kremi 160 TL’den satışa sunuldu