İzmit ikinci kez KasapDöner’le buluştu

13 Aralık 2017 Çarşamba

KasapDöner, 41 Burda’dan sonra şimdi de Symbol AVM’de hizmete girdi

izmit-ikinci-kez-kasapdonerle-bulustu

Türkiye’nin hızla büyüyen gıda markalarından KasapDöner, 41 Burda AVM’den sonra şimdi de Symbol AVM’de açtığı şube ile ikinci kez İzmit’te döner severlerle buluştu.

 

“Hamburger çocuklarına döner yedirmeye geliyoruz” sloganı ve gerçekleştirdiği renkli kampanyalarıyla Türkiye’nin en sıra dışı döner markası olan KasapDöner, hızla büyümeye devam ediyor. Bifteklik etten hazırladığı döneriyle damağına düşkün olanların ilk tercihi olan KasapDöner, 41 Burda AVM’den sonra şimdi de Symbol AVM’de yerini aldı.

 

Döneri dünya markası yapacağız

KasapDöner Genel Müdürü Bahar Özürün, franchise sistemiyle büyümeye devam edeceklerini ifade ederek: “Amacımız, sadece bifteklik etten yaptığımız dönerimiz ile döneri dünya markası yapmak.” dedi. Özürün, İstanbul’un yanı sıra ve Anadolu’da da büyümeye devam edeceklerini dile getirerek: “Eskişehir, Bursa, Samsun gibi Anadolu metropollerinde yeni şubeler açmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri