İzmir’in yenisi Westpark kapılarını açtı

14 Mayıs 2018 Pazartesi

Tankar Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen, yönetim ve kiralamasını JLL Türkiye’nin üstlendiği Ege’nin en büyük Outlet projesi Westpark Outlet 10 Mayıs günü düzenlenen kurdele kesim töreni sonrasında kapılarını açtı

izmirin-yenisi-westpark-kapilarini-acti

11 Mayıs akşamı Westpark Outlet’in açılış etkinlikleri kapsamında düzenlenen Murat Boz konserinde AVM ziyaretçileri muhteşem bir müzik ziyafeti çekti. Kıvrak dansları ve bitmeyen enerjisiyle Murat Boz, hayranlarını mest etti. Geniş repertuarına sanatçının da rol aldığı “Kardeşim Benim” filminde seslendirdiği halk müziklerini de ekleyen Murat Boz, sahnede fırtınalar estirdi. Konser sonrası Tankar Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tan tarafından kendisine çiçek hediye edilen sanatçı İzmir’de olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti.

 

Renkli kortej ekipleri Westpark Outlet’te!

AVM ziyaretçileri Westpark Outlet açılış etkinlikleri kapsamında düzenlenen birbirinden eğlenceli etkinlikler ile gün boyunca keyifli dakikalar geçirdi. Ziyaretçiler, tamamı aynadan oluşan ilginç görüntüleriyle dikkat çeken yabancı kortej ekibi Mirror Family ile fotoğraf çekilmek için sıraya girerken, Tea Party’nin renkli performansları ile keyifli vakit geçirdi.

 

Transformers ve Playdoh Westpark’ta!

Açılışa özel Playdoh ve Transformers Etkinlikleri 20 Mayıs’a kadar AVM’de çocukların keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak.  Playdoh etkinlik alanında çocuklar oyun hamurları ve şekil verme setleri ile becerilerini geliştirirken, Play-Doh maskotları ile fotoğraf çektirme fırsatı bulacak.

 

Tüm zamanların en çok sevilen çizgi dizisi Transformers’ın efsane kahramanları Optimus Prime ve Bumblebee ise yine Westpark’ta çocuklarla buluşacak.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri