İzmir Park 2’nci yaşını kutluyor

19 Ocak 2017 Perşembe

Kolay alışverişin adresi İzmir Park, 2’nci yaş gününü birbirinden renkli etkinliklerle kutlayacak

izmir-park-2nci-yasini-kutluyor

 

 

İzmir’li Savranoğlu Group’un ilk alışveriş merkezi yatırımı olarak 2015 yılında ziyaretçileriyle buluşan İzmir Park Alışveriş Merkezi, 2’nci kuruluş yıldönümü kapsamında misafirlerini eğlence dolu etkinliklerle buluşturacak.

 

“Macera Dünyası” ilk kez İzmir’de

Sömestir tatilinin başlayacağı 20 Ocak’tan itibaren minik ziyaretçiler biriken tüm enerjilerini “Macera Dünyası”nda atacak. 7.5 metrelik tırmanma duvarı ve 6 parkurlu Macera Kalesi ile eşsiz bir tatil eğlencesi sunan etkinliğe, 3-15 yaş arası tüm çocuklar katılabilecek. İzmir’de ilk kez gerçekleşecek olan etkinlik her gün 12.00-20.00 saatleri arasında 5 Şubat tarihine kadar devam edecek.

 

“Şeker Bando” ile tatlı bir kutlama

İzmir Park Alışveriş Merkezi’nin 2’nci yaş günü kutlamaları kapsamında Şeker Bando takımı birbirinden renkli kostümleriyle 22 Ocak Pazar günü küçük büyük herkese eğlenceli dolu dakikalar yaşatacak. Pasta kadın ve 5 baston şeker adamdan oluşan ekip enerji dolu performanslarıyla izleyenleri büyüleyecek. İzmir Park sosyal medya severleri de unutmadı. 20-23 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek Printstand etkinliğinde #izmirpark2yaşında hashtag’i ile instagramda fotoğraf paylaşayan tüm ziyaretçiler özel çerçeveli fotoğraflarını anında kazanma şansı yakalayacaklar. Trio müzik dinletileri, atölyeler, palyaçolar ve maskotlar ile coşku dolu bir kutlamanın yaşanacağı İzmir Park’ta ziyaretçilere 2. yaş gününe özel sürpriz hediyeler de dağıtılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri