İzmir Optimum’da mutlu aile semineri

16 Ocak 2014 Perşembe

Optimum’da Rönesans Eğitim Vakfı’nın katkılarıyla düzenlenen Anne Baba Destek Seminerleri çerçevesinde uzmanlarla gerçekleştirilen söyleşi ve eğitimler devam ediyor

izmir-optimumda-mutlu-aile-semineri

İzmir Optimum, “Mutlu Aile” olabilmenin koşullarının ele alınacağı seminer düzenliyor. Seminer, Uzman Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanı Ferhan Bıçakçılar tarafından verilecek. 17 Ocak Cuma günü 18.30 -19.30 saatleri arasında düzenlenecek seminerde Optimum ziyaretçileri doğru iletişim sayesinde mutlu bir aile olmanın ipuçlarını öğrenecek. Yeni yüzyılın değerleri içinde ailenin önemine değinilecek seminerde değişimlerin aile ilişkilerine getirdiği zorluklar ve kolaylıklar tartışılacak.

Bıçakçılar, değişen toplumsal normların aile yaşamına etkilerini ve yeni süreçte aile içinde olabilecek olumsuzlukları fark etmeye ve bunları zamanında iyileştirmeye yönelik yöntemleri Optimum ziyaretçileri ile paylaşacak.

Optimum Anne Baba Destek Seminerleri kapsamında gerçekleştirilecek seminerde, daha mutlu çocuklar yetiştirmek ve aile bireyleri arasındaki iletişimi güçlendirmek için anne ve babaların üzerine düşen görev ve sorumluluklar da çarpıcı örneklerle anlatılacak. Seminer, sağlıklı ve mutlu bir ailenin yolunun iletişimden geçtiğine inanan tüm Optimum ziyaretçilerine açık olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri